'Ben Buyum İşte' Yanıtı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Aziz Kocaoğlu, kendisini makamında ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu karşılarken çekilen hafif öne eğilmiş fotoğrafının sosyal medyada tepki çekmesi üzerine, twitter hesabından, vatandaşların elini sıkarken de eğildiği fotoğraflarla yanıt verdi ve ’Ben buyum işte’ dedi.

'Ben Buyum İşte' Yanıtı
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, dün kentteki Başbakanlık Ofisi’nin açılışının ardından kendisini makamında ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Belediye önünde karşılarken elini sıkıp eğilmesi özellikle kendi partililerinin tepkilerine neden oldu. Kocaoğlu’nu sosyal medyadan eleştirenler, ’Yüzümüzü kara çıkardın’, ’Nerenin belediye başkanı olduğunu unutma’, ’Bize sabah akşam hakaret eden bu adamların önünde bu kadar nasıl eğilirsin’ gibi cümleler yazdı.
 
Kocaoğlu, eleştirilere twitter hesabından yanıt verdi ve elini sıkarken önünde eğildiği iki kadının fotoğrafını, ’Ben buyum işte’ notuyla paylaştı. Bu tweet’e destek verenler de oldu, eleştirenler de.
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER