BAU'nun İzmirli Mezunları Buluştu

BAU Mezunlar Merkezi tarafından gerçekleştirilen BAU Mezunları İl Buluşması, İzmir Swissotel’de BAU Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın, Öğrenci Dekanı Pervin Merdan ve BAU Mezun Merkezi Koordinatörü Gül Bakırtaş ile Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları yöneticileri ve 120 başarılı mezunun katılımıyla gerçekleşti.

BAU'nun İzmirli Mezunları Buluştu
 
Bahçeşehir Üniversitesi Mezunlarla İletişim Merkezi tarafından düzenlenen BAU İzmir Mezun Buluşması Swissotel Büyük Efes’te İzmirli BAU Mezunlarının yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleştirildi. İzmir’de ilki gerçekleştirilen organizasyona, kentte yaşayan 120 mezun katıldı. Çalıştıkları kurumlarda başarılı pozisyonlarda görev yapan mezunların yanı sıra toplantıya bebekleri ile katılanlar da oldu.
 
BAU Rektörü Prof.Dr. Şenay Yalçın mezunların üniversitelerin en büyük kazanımları olduğunu belirterek, "Uğur Dershanesi 1968 yılında ile iki sınıflı dershaneden başlayıp bugün dünya devi haline geldi. 4 üniversite, 2 dil okulu ve 6 uydu kampüsü içeren BAU Global’in öğrencileri ve mezunları, üç kıtaya ve yedi ülkeye yayılmış durumda. Mezun ağımız gün geçtikçe genişliyor" dedi.
 
BAU Mezunlarla İletişim Merkezi Koordinatörü Gül Bakırtaş da mezunlara sağlanan ayrıcalıklardan, birlikte gerçekleştirilmesi planlanan projelerden söz etti. Mezunlar Merkezi olarak BAU mezunlarına "Aramıza hoş geldiniz, ömür boyu sizlerin arkanızdayız. Başarılarınız bizim gücümüzdür ve gururumuzdur" dedi.
 
Organizasyonda İzmir mezun temsilcileri seçilen 2013 Çevre Mühendisliği mezunu Merve Öz ve 2012 Endüstri Mühendisliği mezunu Oğuzhan Kaya temsilcilik madalyalarını Rektör Prof.Dr. Şenay Yalçın ve Öğrenci Dekanı Pervin Merdan’dan aldı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER