Başkan Durak'tan Kaf-Kaf'a Moral

'Biz Her Zaman Yanınızdayız'

Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, cumartesi günü oynanacak Karşıyaka-Gaziantep BŞB maçı öncesinde, Kaf-Kaf’a moral ziyaretinde bulundu. Kulüp Başkanı Hüseyin Çalışkan, Divan Kurulu Başkanı Tahir Türetken, Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Bülent Zeren ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Selçuk Yaşar Tesisleri’ne gelen Başkan Durak, “Biz her zaman yanınızdayız” dedi.

 

Cumartesi günkü maç öncesinde kampta bulunan futbol takımına moral desteği vermek üzere tesislere giden Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, “Karşıyakalılar her zaman yanınızda onu bilin… Bizler de her zaman yanınızdayız. Sahipsiz değilsiniz. Arkanızdayız. Biz zor günlerde kol kola girmesini biliriz. Bu maçı almak sizin elinizde. Bunu yapabilecek güçtesiniz.” diye konuştu.

Divan Kurulu Başkanı Tahir Türetken’de futbolculara başarı dileyerek, “Taşıdığınız forma çok büyük. Bunun hakkını vermek zorundasınız. Size güvenimiz tamdır. Gazanız mübarek olsun” dedi. Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Bülent Zeren ise, futbolculara “Stres yapmayın” öğüdünde bulundu.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Çalışkan da, “Kulübümüzün cumartesi günkü maçı alacağımıza olan inancını kuvvetlendirmek için bugün buradayız. Siz bu ligin en iyi takımlarından birisiniz. Bu ligde herkesi yenecek güçtesiniz. Top bizde, kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz” diyerek, futbolcularına moral verdi.

Başkan Durak’ın getirdiği tatlıları yiyen KSK’li futbolcular daha sonra hep birlikte “Kaf-Kaf” çekti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2012, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER