Atila Vatandaşları Dinledi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila mahalle ziyaretlerini, Altındağ Bölgesi’nde bulunan Tuna ve Karacaoğlan mahalleleri ile sürdürdü. Muhtarlarla birlikte yerinde incelemeler yapan Atila, vatandaşları da dinledi.

Atila Vatandaşları Dinledi

Sorunlara yerinde çözüm hedefi ile çalışmalar yapan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Altındağ’da bulunan Tuna ve Karacaoğlan Mahallesi’ni ziyaret etti. Tuna Mahalle Muhtarı Orhan Tahirler ve Karacaoğlan Mahalle Muhtarı Sönmez Eliş’ten bilgi aldı. Kahvehaneler ve sokaklarda mahallelilerle görüşerek sohbet eden Başkan Atila, esnafları da ziyaret ederek dertlerini dinledi. Bornova Belediyesi’nin Proje – Tanıtım ekibi de Başkan Atila ile birlikte alandaydı. Vatandaşlara beklentileri konusunda anket yapıldı. Gelen istekler de not edildi.

Başkan Olgun Atila’nın mahallerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuna Mahallesi Muhtarı Orhan Tahirler, "Mahallemize yapılan hizmetler için çok teşekkür ederiz" dedi. Karacaoğlan Mahallesi Muhtarı Sönmez Eliş de Başkan Atila’ya teşekkür ederek, belediyeden istedikleri şeylerin en kısa zamanda yapıldığını ifade etti.

Vatandaşların isteklerini yerine getirmek için çalıştıklarını söyleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Ortak akıl ilkemizle vatandaşlarımızın da fikirlerini alarak hareket ediyoruz. Bu nedenle de alanlara inerek Bornovalılarla biraraya gelmeye çalışıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER