ASKON'dan AK Parti İl Başkanı Şengül'e Ziyaret

ANADOLU Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi Başkanı Şerafettin Gücü ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ASKON'dan AK Parti İl Başkanı Şengül'e Ziyaret
 
ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ü parti binasında ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi. Başkan Gücü, "Sayın Şengül İzmir’i bilen, tanıyan tecrübeli bir siyasetçi, tecrübesi ile İzmir’e katma değer sağlayacağına inanıyoruz. İzmir’deki sıkıntıların çözülmesi için şehir tüm dinamikleri ile ortak çalışmalı bir an önce İzmir’e değer katabilecek projeler üretilmeli, kruvaziyer turizmi başta olmak üzere sağlık turizmine, fuarlara önem verilmeli ve yatırımcının kente çekilmesi gerekli. Çandarlı Limanı’nın ve İzmir- İstanbul Otoyolu’nun tamamlanması ile İzmir’in büyük bir ivme kazanacağı kanısındayım" dedi. Kentin gelişmesi için hükümet ile yerel yönetimlerin görüş alışverişinde bulunması gerektiğini söyledi.
 
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ise ASKON İzmir Şubesi’nin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. ASKON’un, İzmir ve Türkiye için çok önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu söyledi. Şengül, "İzmir, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden bir tanesi. Oluşturacağımız yeni yapılanma ile sivil toplum örgüleri ile daha sık bir araya gelip, şehirimizin daha güzel yereler gelebilmesi için ortak çalışmalar yapacağız. İzmir, planlan ve devam eden yatırmaların da bitmesinin ardından ekonomik olarak daha iyi seviyelere gelecektir" dedi.
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER