Anjelika Akbar İzmirlileri Büyüledi

GEA Arama Kurtarma ekibinin deprem tatbikat alanı inşaatı yararına İzmir’deki Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği Anjelika Akbar konserine ilgi büyük oldu.

Anjelika Akbar İzmirlileri Büyüledi
Gecede, birçok ulusal ve uluslararası ödüle sahip olan dünyaca ünlü sanatçı Anjelika Akbar, bestelemiş olduğu seçkin eserleri seyircileriyle buluşturdu. GEA Aktif Felsefe Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Manisa Şubesi Sorumlusu Emel Tokuyan, “Böylesine güzel bir ilgiyle karşı karşıya olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. 27. yılımızda 16 bin faaliyetle 700 bin kişiye ulaştık. Her geçen gün felsefe-kültür-gönüllülük alanlarında düzenlediğimiz eğitimler ve tatbikatlar ile daha çok bireye ulaşmanın kıvancını yaşıyoruz. Sanatıyla daima bize ilham ve güç kaynağı olan sanatçı Anjelika Akbar’ın bu katkısı, sanat ve gönüllülüğün gücünü arttıracaktır. Kendisine sonsuz teşekkürler" dedi.
 
Ulusal ve uluslararası doğal felaketlerde gönüllü olarak çalışan GEA, dünyanın dört bir köşesinde en zorlu enkazlara en kısa zamanda ulaşmaya ve enkaz altında kalmış felaketzedeleri hayata döndürmeye çabalıyor. Gönüllülerden oluşan GEA ekibinin dünyanın her bölgesine en kısa zamanda ulaşması, uluslararası platformlarda büyük dikkat çekiyor.
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER