Anaokulu Öğrencilerinden Polise Ziyaret

Anaokulu öğrencilerinden polise ziyaret

Anaokulu Öğrencilerinden Polise Ziyaret
İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde, anaokulu öğrencileri son zamanlarda yaşanan terör olayları nedeniyle, polislere moral vermek amacıyla Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
 
Ödemiş Anaokulu öğrencileri, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya’ya ziyarette bulunarak terör olayları nedeniyle polise moral verdi. Ziyaret sırasında kendi yaptıkları polis şapkaları takan öğrenciler, Çankaya’ya Türk Bayrağı’nın bulunduğu pano hediye etti.
 
Ziyaretten sonra konuşan Ödemiş Anaokulu Müdürü Mahmut Altay, "Beşiktaş’ta meydana gelen menfur saldırıda 44 polisimiz vatandaşımız şehit olmuştu. Ülkemizde derin bir yara açan bu olay ülkemizde vatanını seven herkesi çok üzmüştür. Bizde Ödemiş Anaokulu olarak emniyet mensuplarımızın acılarını paylaşmak ve polisimizin her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek için emniyet müdürümüze ziyarette bulunduk. Ülkemizin başı sağ olsun. Allah bu ülkeyi bölmeye çalışanlara fırsat vermesin. Allah ’tan bir daha böyle acı olayların olmamasını niyaz ediyoruz" dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Çankaya, öğrencilerle yakından ilgilendi. Küçük öğrenciler hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilerek emniyetten ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2016, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER