Altınordu'da Başkan Yolcu Etti

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun düzenlediği U11 Ligi’nde yenilgisiz şampiyonluğa ulaşan ve Dejavu Cup’a katılmak üzere Almanya’ya giden U11 takımını havalimanından uğurladı.

Altınordu'da Başkan Yolcu Etti
 
ALTINORDU Başkanı Seyit Mehmet Özkan, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun düzenlediği U11 Ligi’nde yenilgisiz şampiyonluğa ulaşan ve Dejavu Cup’a katılmak üzere Almanya’ya giden U11 takımını havalimanından uğurladı. Stuttgart’ta yarın Roanne, SSV Reutlingen, TSV Grossberg, Borussia Mönchengladbach ve TSV Betzingen ile karşılaşacak kırmızı-lacivertliler, öğlene kadar sürecek bu 5 maç sonunda aynı gün 2. tur müsabakalarına çıkacak. Turnuvanın finali, 3 Nisan Pazar günü yapılacak.
 
Altınordu Futbol Eğitim Kurumu Genel Kaptanı Köksal Ferizcan, Sportif Etkinlikler Yöneticisi Gökhan Göktürk, U11 Antrenörü Nazmi Arslan, Kaleci Antrenörü Hüseyin Yenikaya ile Performans ve Analiz Antrenörü Can Durak’ın bulunduğu kafilede yer alan oyuncular ise şöyle: Mert Furkan Bayram, Ozan İlyas Ulucan, Doğukan Baştunçoğlu, Turgut Arda Görmüş, Furkan Yöntem, Kemal Güzel, Berkay Atay, Ethem Eren Vardar, Onuralp Çevikcan, Arda Baran Eren, Anıl Serhan Öztürk, Ege Arslan, Kayra Gökgöz, Fatih Kömür, Ayberk Kasap.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER