'Alan Hakimiyetini Ele Aldık'

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Büyük İzmir Mitinginin ardından değerlendirmede bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ‘Yüz binlerce bin AK Gönüllü kardeşim Gündoğdu Meydanı’ndan İzmir’in sesini Türkiye’ye duyurdu” dedi.

'Alan Hakimiyetini Ele Aldık'
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Sn. Ahmet Davutoğlu 2 günlük programı için İzmir’e geldi. İlk buluşmasını Sivil Toplum Kuruluşları ile gerçekleştiren Davutoğlu, Başbakanlık Ofisini ve Konak Tünellerini de hizmete açtı. Gündoğdu Meydanında düzenlediği mitingle İzmirlilerle buluşan Davutoğlu yüz binlere seslendi. İzmir’in Başbakan Davutoğlu ile büyük buluşmasını değerlendiren AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, “İzmirliler Başbakanımız Prof. Dr. Sn. Ahmet Davutoğlu’nu Gündoğdu Meydanında bağrına bastı. Yüz binlerce AK Gönüllü kardeşimiz İzmir’in sesini tüm Türkiye’ye duyurdu. Bu coşku için tüm teşkilatıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bizler seçim çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu coşku bitmeyecek. İlk hedefimiz 7 Haziran… 7 Haziran’da İzmir’de sandıklarda AK Parti destanı yazılacak. Coşkulu mitingimiz bizlerin heyecanını ikiye katladı. İzmir’deki AK Parti gerçeğini dün Gündoğdu’da göstermiş olduk. 7 Haziran’da da sandıklardan zaferle çıkarak gücümüze güç katacağız” dedi.
 
Miting öncesi disiplinli ve özverili çalışan teşkilatına teşekkürlerini sunan Delican, “İlçe teşkilatlarımız son ana kadar özveri ve disiplinle çalıştılar. Tüm üyelerimize ulaştılar ve gönüldaşlarımızın büyük buluşmamıza katılmasını sağladılar. Bizlerde İl Başkanlığı olarak önce İzmir’de alan hakimiyetini  sağladık. İzmir’in sokaklarını süsledik toplam 60 kilometre bayrak astık, afiş çalışmalarımız son ana kadar devam etti. Gece gündüz demedik. Disiplinli çalışmalarımızın sonucunu da gurur verici kalabalıkla Başbakanımızı buluşturarak aldık” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER