Adeta Havada Asılı Kalıyorlar

Taklalar atan, fizik sınırlarını zorlayan İzmirli sporcular, Kültürpark'ta İzmir Enternasyonal Fuarı coşkusuna ortak oldu. Paten ve bisikletleriyle gösteriyler yapan gençler, izleyicileri adeta büyülüyor.

Burak Cilasun / Ben TV
 
85. İzmir Enternasyonal Fuarı, adrenalin tutkunlarını da sevindirecek etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu etkinliklerden biri de İzmir Team tarafından paten ve bisikletlerle gerçekleştirilen gösteri. 
 
İzmirli genç sporcular tarafından kurulan ve antrenmanlarını Bostanlı'da yapan İzmir Team üyeleri fizik kurallarını zorlayacak hareketlerle izleyenleri kendilerine hayran bırakıyor. Paten ve bisikletleriyle, kendileri için özel olarak hazırlanan karşılıklı rampalardan bazen takla atarak, bazen birbirinin üstünden geçerek yürekleri ağızlara getiren ekip üyeleri izleyicilerden büyük alkış alıyor.
 
 
Güvenlik çok önemli
 
Ekibin lideri Oktay Şen ve bisikletiyle hafızalara kazınacak hareketler yapan ekip üyelerinden Mustafa Kıran, gösteri sonrasında Ben TV mikrofonu aracılığıyla adrenalin tutkunlarına çeşitli mesajlar verdi. Her iki isim de şu anda oldukları konuma gelebilmek için yıllardır her gün antrenman yaptıklarını dile getirirken, güvenlik ekipmanları olmaksızın böylesi bir sporun asla yapılmaması gerektiğini, aksi takdirde ortaya ciddi sakatlıkların çıkabileceği konusunda da uyarılarda bulundu.
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER