35 Kilo 800 Gram Esrar Ele Geçirildi

İzmir’de polisin gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda, bir otomobilin bagajında, 1 kilo 680 gramı toz olmak üzere toplam 35 kilo 800 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan otomobil sürücüsü M.K. tutuklandı.

35 Kilo 800 Gram Esrar Ele Geçirildi
Bir özel otomobille Doğu ve Güneydoğu illerinden İzmir’e yüklü miktarda uyuşturucu getirileceğini öğrenen polis, kentin giriş güzergahlarında önlem aldı. Kemalpaşa ilçesinden Torbalı yönüne giden M.K. yönetimindeki otomobil durdurularak arama yapıldı. Aracın bagaj kısmında 34 kilo 120 gramı ot halde, 1 kilo 680 gramı da toz olmak üzere toplam 35 kilo 800 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan M.K., sevkedildiği adliyede tutuklandı.
 
ARANAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
 
İzmir’in Buca İlçesi’nde geçen 16 Ocak’ta yapılan operasyonda S.Ö.’nün evinde yapılan aramada, 400 gram esrar ile uyuşturucu madde tartımında kullanılan bir hassas terazi ele geçirildi. Arama sırasında evde olmayan ve o günden beri aranan S.Ö., ekipler tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda geçen pazartesi günü yakalandı. Bir gün sonra adliyeye sevkedilen S.Ö. tutuklandı.
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER