Eyüp Orhan Ayalp
Köşe Yazarı
Eyüp Orhan Ayalp
-
 

Anuga Gıda Fuarı'nda ana tema: sorumluluk

Organizatörler tarafından dünyanın en büyük ve en önemli yiyecek ve içecek fuarı olarak kabul edilen  “Anuga”, her iki yılda bir Köln'de düzenleniyor. Bu yıl da 19-22 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan fuar, hem verimliliği hem de ürün kalitesini hedefleyen en iyi uygulama teknolojilerini katılımcılarıyla buluşturacak. Organizasyon ilk kuruluş yılı olan 1924’ten beri çok sayıda ticari ziyaretçi ve katılımcıyı, nitelikli gıda fuarının bir parçası olmaya davet etmekte. İki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın en büyük 5. fuar merkezine sahip Köln Messe tarafından organize ediliyor. Anuga Köln kendi sektöründe oldukça iddialı olan bir ticari organizasyon olma özelliği taşıyor. Gıda sektörünün tüm öncülerini bir araya toplamayı hedefleyen fuar, 10 ürün grubunu birden tek bir çatı altında sergileyebilmesi ile öne çıkıyor. Nitelikli ticari özellikleri sayesinde her yıl katılımcı ve ziyaretçilerinin sayısını katlayarak artırmaya devam etmektedir. Bu yıl belirlediği ana temanın sürdürülebilir yiyecek ve içecek endüstrisinin dönüşümü olarak özeteleyebileceğimiz Anuga 2024 tüm sektör trendlerine ve temalarına eksiksiz genel bir bakış sunuyor. Sürdürülebilir yeniliklere her zamankinden daha acil ihtiyaç duyulduğu bir dönemde Anuga FoodTec 2024, yeni standartlar belirleme hedefiyle ilerliyor. Gıda ve içecek endüstrisi tedarikçilerine yönelik dünyanın önde gelen ticaret fuarı, "Sorumluluk" ana teması altında, vizyonerlerin, yapıcıların, yenilikçilerin ve sektör liderlerinin küresel buluşma noktası haline gelecek. Anuga FoodTec Direktörü Matthias yaptığı açıklamada, katılımcıların en son teknolojiler, bilim, yenilikçi çözümler ve geleceğe yönelik stratejiler hakkında fikir sahibi olabileceği kapsamlı etkinlik programlarının da fuar katılımcılarının ilgilerine sunulacağı bilgisini verdi. Çevre mühendisliği ve enerji gibi yeni sergi alanlarının tanıtılmasıyla, fuarın sektörler arası erişimi daha da genişletilecek ve bu sayede özellikle "Sorumluluk" ana temasına odaklanılacak. DLG (Alman Tarım Topluluğu) sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuara sektör bileşenlerinin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
Ekleme Tarihi: 15 Mart 2024 - Cuma
Eyüp Orhan Ayalp

Anuga Gıda Fuarı'nda ana tema: sorumluluk

Organizatörler tarafından dünyanın en büyük ve en önemli yiyecek ve içecek fuarı olarak kabul edilen  “Anuga”, her iki yılda bir Köln'de düzenleniyor. Bu yıl da 19-22 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan fuar, hem verimliliği hem de ürün kalitesini hedefleyen en iyi uygulama teknolojilerini katılımcılarıyla buluşturacak.

Organizasyon ilk kuruluş yılı olan 1924’ten beri çok sayıda ticari ziyaretçi ve katılımcıyı, nitelikli gıda fuarının bir parçası olmaya davet etmekte. İki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın en büyük 5. fuar merkezine sahip Köln Messe tarafından organize ediliyor.

Anuga Köln kendi sektöründe oldukça iddialı olan bir ticari organizasyon olma özelliği taşıyor. Gıda sektörünün tüm öncülerini bir araya toplamayı hedefleyen fuar, 10 ürün grubunu birden tek bir çatı altında sergileyebilmesi ile öne çıkıyor. Nitelikli ticari özellikleri sayesinde her yıl katılımcı ve ziyaretçilerinin sayısını katlayarak artırmaya devam etmektedir. Bu yıl belirlediği ana temanın sürdürülebilir yiyecek ve içecek endüstrisinin dönüşümü olarak özeteleyebileceğimiz Anuga 2024 tüm sektör trendlerine ve temalarına eksiksiz genel bir bakış sunuyor.

Sürdürülebilir yeniliklere her zamankinden daha acil ihtiyaç duyulduğu bir dönemde Anuga FoodTec 2024, yeni standartlar belirleme hedefiyle ilerliyor. Gıda ve içecek endüstrisi tedarikçilerine yönelik dünyanın önde gelen ticaret fuarı, "Sorumluluk" ana teması altında, vizyonerlerin, yapıcıların, yenilikçilerin ve sektör liderlerinin küresel buluşma noktası haline gelecek.

Anuga FoodTec Direktörü Matthias yaptığı açıklamada, katılımcıların en son teknolojiler, bilim, yenilikçi çözümler ve geleceğe yönelik stratejiler hakkında fikir sahibi olabileceği kapsamlı etkinlik programlarının da fuar katılımcılarının ilgilerine sunulacağı bilgisini verdi.

Çevre mühendisliği ve enerji gibi yeni sergi alanlarının tanıtılmasıyla, fuarın sektörler arası erişimi daha da genişletilecek ve bu sayede özellikle "Sorumluluk" ana temasına odaklanılacak.

DLG (Alman Tarım Topluluğu) sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuara sektör bileşenlerinin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Yazıya ifade bırak !
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.