Zayıf Görünmenize Etkili Çözümler

Kadınların en büyük problemlerinden bir tanesi de giyim kuşam da etkili ve güzel gözükmek için her kıyafet modelini tercih edemiyor olmalarıdır. Her kıyafet modelinin rahatlıkla terch edilmemesinin nedeni ise düz bir vücut şekline sahip olmamaları ve fazla kilo olmaktadır.

Zayıf Görünmenize Etkili Çözümler
Kilolarınızın güzelliğinizi gölgelemesine izin vermeyin. Dilediğiniz kıyafet modelini giymek istediğinizde aksesuar kullanımını sıklıkla tercih edin. Kolye kullanımı özellikle omuz bölgelerinizi daha küçük göstermektedir. Kolyenizin sizlere sağladığı etek daha ince bel ve bacak bölgeniz olduğu göstergesini oluşturacaktır.

Yeni trend kıyafet modellerinden bir tanesi olan bol pantolon ve etek modelleri de sizleri olduğunuzdan daha ince göstermekte ve vücut kusurlarını birebir gizlemektedir. Düz saç büyük gözlüklerin yanı sıra dikey çizgiler bulunduran kıyafet modelleri de şık ve naif gözükmek için bire birdir.
 
Uzun modelli bir üst giysisi ve kısa modelli bir alt giysisi tercih edin. Daha şık ve daha zayıf görünmek istiyorsanız bir diğer trend kıyafet modeli de gömlek elbise modelleridir. Tek parça halinde tasarlanan kıyafet modelleri daha fazla zarif görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.
 
Kaynak: pembeportakal.com
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER