Yeni trend: Çıplak gece kulübü etkinliği

Fransa'daki yeni bir trende göre, gece kulüplerinde çıplak olmak son derece moda...

Yeni trend: Çıplak gece kulübü etkinliği

Paris’teki Güzel Cilt etkinliği, iç çamaşırları ve aksesuarları bile yasaklayarak çıplak bir şekilde gece kulübünde dans edilebilmesi imkanı veriyor.

“Naked clubbing” giderek yaygınlaşan bir eğilim olarak dikkatleri çekiyor. Etkinlik, yıllardır devam ediyor ve bu yıl 15 Temmuz’da tekrar kutlandı.

Parti, Paris’teki Le Club’daki Rue Saint-Denis’de gerçekleşti. Gece yarısından sabah 6’ya kadar süren partinin giriş ücreti de 13 € idi.

Partide çeşitli DJ’ler performanslarını gösterdi ve parti müdavimleri için vücut boyama seçenekleri mevcuttu.

Açıklamada, “Tam çıplaklık zorunludur. Külot, koşum takımı, spor kayışı, aksesuarlar vb.” şeyler yasaktır.”

“Regl döneminde olan kişilerin iç çamaşırı giymesine izin verilir.”

“Irkçılık, kadın düşmanlığı, homofobi, transfobi, yaş ayrımcılığı, engellilik, şişmanlık fobisi veya nefrete izin verilmeyen katı bir davranış politikası vardır.”

“Cinsel nitelikteki ve natürist değerlere aykırı veya rızaya aykırı herhangi bir davranış, derhal ve nihai olarak sınır dışı edilmekle sonuçlanacaktır” ifadeler yer aldı.

BELİRLİ BİR ALAN DIŞINDA FOTOĞRAF ÇEKMEK DE YASAK
Web sitesinde yer alan açıklamada: “Geldiğinizde, tüm eşyalarınızı (telefon dahil) koyduğunuz yeniden kullanılabilir bir çanta veriliyor.”

“Karşılığında size kredi kartınız, sigaranız ve çakmağınız için küçük bir cep veriliyor ve dilediğiniz gibi takabiliyorsunuz.”

“İkincisi aynı zamanda vestiyer numaranız olarak da hizmet ediyor ve çantanızı almak için çıkarken geri koymanız gerekiyor” denildi.

Güzel Cilt gecesi, Paris’teki tek çıplaklar etkinliği değil. Şehirde spor kulüplerinden yüzme havuzlarına, masaj salonlarından deniz kulüplerine kadar çıplakların eğlenebileceği birçok mekan var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER