Seks hayatını canlandırmak için neler yapılabilir?

Seks hayatını canlandırmak için neler yapılmalıdır? Bu kışkırtıcı olan oyunlarla cinsel hayatınız monotonluktan kurtulacak!

Seks hayatını canlandırmak için neler yapılabilir?

Cinsel hayatınızın monoton gitmesinden dolayı sıkıldıysanız vereceğimiz birkaç öneriyle siz de bu monotonluktan kurtulacaksınız. Peki seks hayatını canlandırmak için neler yapılmalıdır? Sadece birkaç kışkırtıcı oyunla monotonluktan kurtulacaksınız. Daha mutlu bir cinsel hayatınızın olmasını istiyorsanız bu oyunlara bir göz atmalısınız! 

KÜÇÜK NOTLARA FANTEZİLERİNİZİ YAZIN! 

5 tane küçük kağıda bugüne kadar kimseye söylemediğiniz 5 fantezinizi yazın ve hepsini katlayıp bir kasenin içine atın. Aynı şekilde partnerinizden de kendi fantezilerini yazmasını isteyin. Kâğıtları karıştırarak içinden bir tanesini seçin. Seçtiğiniz fantezi hakkında birlikte konuşun. Yazmış olduğunuz fantezileri birlikte kurgulayabilir detayları bunun üzerine konuşabilirsiniz. Ya da kaseden kimin fantezisi çıktıysa olayın akışını tamamen ona bırakabilirsiniz. Bunu daha eğlenceli hale getirmek için kostüm ya da eski kıyafetler giyebilirsiniz. 

GÖZÜ TAMAMEN KAPATIN!

Partnerinizin gözünü kapatıp eline bir kase dondurma ve kaşık verin. Yatakta bağdaş kurun ve gözleri tamamen kapalıyken size dondurmayı yedirmesini isteyin. Bu oyunun kuralı dondurmayı vücudunuza dökmeden yedirmek, eğer dondurma vücudunuza dökülürse partnerinizin  temizlemesi gerekiyor. Bu oyun ne kadar uzar sonu nasıl biter siz düşünün.

SEKS ZARLARINDAN YARARLANIN! 

Seks hayatınızı hareketlendirmek için en basit yollardan biri bu zarlardan edinmek. Zarların birinde seks pozisyonları diğerinde ise mekan isimleri yer alıyor. Her ikiniz de birer zarı atıyor hangi mekanda hangi pozisyon çıkıyorsa orada sevişiyorsunuz. Ancak işin içine biraz daha heyecan katmak istiyorsanız, partneriniz ile birlikte kendi zarlarınızı kendiniz yapın. Elinize kalem kağıt alın ve küçük kağıt parçalarına fantezilerinizi de dahil ederek pozisyon ve mekan isimleri yazın. Böylece zarların üzerinde yazan mekan ya da pozisyonlarla sınırlı kalmayacaksınız.
ROL YAPIN! 

Başlığı gördüğünüz zaman sakın aklınıza orgazm takliti gelmesin. Küçükken oynadığımız masum doktorculuk oyunları vardı ya onun masum olmayan şeklini düşünebbilirsiniz.  Biriniz doktor olun biriniz hasta mesela. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış. 

KUMANDA OYUNU! 

Bu oyun çiftlerin cinsel yaşamlarında partnerlerinden ne istediğini anlatmanın en kolay ve eğlenceli yollarından biri. Oyunun tamamen bitmesi için çiftlerinden her ikisinin de oynaması gerekir. Sadece birinin oynaması hiç adil olmaz emin olun.Partnerinizin eline evdeki kumandalardan birini verin ve ona bir süre tanıyın. Örneğin 15 dakika içinde elindeki kumanın tuşlarına basarak size istediği şeyi yaptırabileceğini söyleyin. Yani 15 dakikalığına onun seks kölesi olacaksınız ama kesinlikle seks yapmak yasak. 15 dakika süresi dolunca sıra size geçecek ve bu sefer siz 15 dakika boyunca ona istediklerinizi yaptıracaksınız. Bu oyunla hem partnerinizin nelerde hoşlandığını dile getirmesine yardımcı olacak hem de yarım saat boyunca sevişecek ama cinsel ilişkiye girmemiş olacaksınız. Artık bu sürenin sonunda kumanda nerede olur, kim hangi düğmeye basar size kalmış.


GENÇLİK YILLARINIZDAKİ KAMP ATEŞİNİ SÖNDÜRMEYİN 

Her zaman yatakta ve evin başka yerlerinde seks yapmaktan sıkıldıysanız bu da cinsel hayatınızı monotonlaştırmış olabilir. Yatak odasında sevişebilirsiniz. Ama bu sefer yatağa ihtiyaç duymadan. Tıpkı gençlik yıllarınızda gittiğiniz yaz kamplarında olduğu gibi sevgilinizde birlikte sıcacık bir gece geçirebilirsiniz. Bunun için sadece içinizdeki muzip çocuğu dışarıya çıkarmanız yatağınızı biraz dağıtmanız gerekecek. Yatak odanızı bir kamp alanına çevirin. Bunun için sadece birkaç minder,yastık,yorgan, çarşaf belki film izlemek için laptop yeterli olacaktır.

BİRBİRİNİZE YARAMAZ-AHLAKSIZ SORULAR SORUN 

Partneriniz ile birlikte yatağa yattınız ve uzun zamandır sevişmediğiniz aklınıza geldi. Ama ikinizin de hiç sevişmeye niyeti yok. O zaman bu oyun tam size göre. Birbirinize daha önce sormadığınız soruları sormaya başlayın. Daha önce hiç konuşmadığınız sorulardan başlayın mesela. İlk birlikteliğinizi, ya da birlikte yaşadığınız en ateşli sevişmenizle ilgili soru sorarak detayları hatırlamasını sağlayın. İlk başlarda sizi biraz tuhaf gelebilir ama birkaç sorudan sonra nasıl eğlendiğinizi göreceksiniz.


SOYUNMA OYUNU

Birbirinize kendiniz ile kişisel sorular sorarak oyuna başlayın. Sorular seksle ilgili olmak zorunda değil. Örneğin “Çocukken en sevdiğim ders hangisiydi” diye bile sorabilirsiniz. Partnerinizin verdiği her yanlış cevapta bir parça kıyafeti çıkarın. Sonra sıra ona geçsin ve o sorusunu sorsun. Ortamı daha da ısıtmak ve oyunu biraz daha uzatmak için oynamadan önce üstünüze daha çok kıyafet giyip heyecan düzeyini yükseltebilirsiniz.

DOĞRULUK MU CESARET Mİ! 

Diğer adıyla şişe çevirmece olan oyunu muhtemelen daha önce oynadınız. Ama şimdi daha seksi bir versiyonunu oynayacaksınız. Yatakta yada istediğiniz herhangi bir yerde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.  Şişenin ucu kime gelirse diğeri soru sormaya başlar. Masum olanlardan başlayıp ortamı yavaş yavaş ısıtabilirsiniz. “Öpüşmek için en favori mekanın neresi? En sevdiğin seks pozisyonu hangisi? Hiç orgazm taklidi yaptın mı?” gibi sorularla süreyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Kaynak: elmaelma.com

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER