Online dil eğitiminin öncü markası, Novakid

Pandemi sebebiyle çocuğunuzun eğitimine katkı sağlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Okul harici eğitimleri için zaman bulamıyor, kalabalık kurslara çocuğunuzu göndermeye çekiniyor musunuz?

Online dil eğitiminin öncü markası, Novakid

Çocuğunuzun ana dili gibi İngilizce öğrenmesini istiyor fakat doğru online İngilizce dersi nereden alabilir diye düşünüp araştırma yapıyor fakat karar veremiyor musunuz? Gelin sizleri Novakid ile tanıştıralım.

Online İngilizce dersi eğitiminin en doğru adresi Novakid, ebeveynlerin tüm endişelerini gidermek ve 4-12 yaş grubuna kusursuz bir dil eğitimi sağlamak için kurulmuş bir platformdur. Tamamen online hizmet veren Novakid, ebeveyn dostu bir site olmakla birlikte dil eğitiminde lider konumdadır.

Novakid ile her yaş grubuna özel eğitim
Novakid’de dil öğretme prensibi basitten karmaşığa şekilde, yaş grubuna özgü ve oyun mantığında planlanmıştır. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen dersler 25 dakikalık sürelere bölünerek anlatılmaktadır. 4-12 yaş grubu çocuklara hizmet veren Novakid, her öğrencinin yaş grubuna göre hazırlanmış eğitimleri ile çocuklara keyifli bir öğrenme süreci vadeder.

Novakid eğitim materyalleri üzerinde titizlikle çalışır ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlanır. Eğitimlerin tümü Avrupa eğitim standardı olan Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi’ne (CEFR) dayanır. Hazırlanan bu eğitim materyalleri, online eğitim konusunda uzman, küçük yaşlarda çocuklar ile çalışma deneyimine sahip, ESL sertifikalı öğretmenler tarafından anlatılır. Novakid’i diğer platformlardan ayıran en önemli özellik eğitmenlerinin ana dillerinin İngilizce olmasıdır. Böylece çocuklarınız İngilizce dilinin inceliklerini, doğru telaffuzları ve daha birçok şeyi o dili ana dili olarak bilen kişilerden öğrenir.

Novakid ile dil eğitimi her yerde
Online İngilizce dersi eğitiminde uzman Novakid, çocuklarınıza kendi alanlarında rahatça çalışma ve eğitim alma imkanı sunar. Novakid’in sağladığı eğitimleri almak için herhangi bir yere gitmenize gerek kalmaz. Özellikle pandemi döneminde kalabalık sınıflarda verilen eğitimlerin aksine bireysel olarak online yapılan Novakid eğitimleri ile çocuğunuzun sağlığı için endişe etmeniz gerekmez. Evinde, tatilde, dilediği yerde Novakid eğitim materyallerine ulaşabilen çocuğunuz ile dil öğrenme sürecine dahil olabilir, eğitim süresince çocuğunuzun yanında olma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca Novakid sizlere eğitmen seçme olanağı da sağlamaktadır. Böylece sizin tercih ettiğiniz eğitmen ile çocuğunuz dil eğitimini sürdürür.

Çocuğunuzun dil eğitimi için en doğru kararı veren Novakid, 4-12 yaş grubu çocukları kapsayan alternatif eğitimleri ile yaşa özgü dil eğitim modelini benimser. İngilizce öğrenmenin giderek önem kazandığı şu günlerde, çocuklarınıza sağlayacağınız kaliteli bir dil eğitimi ile onların geleceğinde önemli bir fark yaratmış olursunuz. Dil öğrenmek, yepyeni ufuklar edinmenin yanında çocuğunuza birçok iletişim becerisi de kazandırır.

Novakid ile İngilizce eğitimi öğrenmenin püf noktaları
Novakid için her çocuk özeldir. Kalabalık kurslar yerine Novakid’de online İngilizce dersi bireysel olarak verilir. Dersler çocuklar için oyun tadında geçer ve canlı iletişim ile pekiştirilir. Derslerin sosyal aktivite şeklinde hazırlanmasına özen gösterilmiş olup böylece çocukların ders boyunca konsantrasyonları koruması amaçlanır. Çocukların her dersi iple çekmesi ve bir maceraya katılır gibi bakması Novakid için öğrenmenin sürdürülebilir olması amacıyla önemlidir.

Novakid ile çocuklar keyifle dil öğreniyor
Eğitimin tamamen online olması, erken yaşta dil eğitimine başlanabilmesi, yaş grubuna ve çocuğunuzun seviyesine göre eğitim modellerinin belirlenmesi, ana dili İngilizce olan eğitmenler ile birebir çalışma imkanı, Avrupa standartlarında hazırlanan eğitim müfredatı Novakid’in sağladığı avantajlardan sadece birkaçı.

Novakid ile online İngilizce dersi sadece bir tık uzağınızda. Sizler de eşsiz bir dil öğrenme tecrübesine çocuğunuz ile birlikte dahil olmak istiyorsanız, hemen Novakid’in websitesinde üyelik oluşturabilir, dilediğiniz eğitmeni seçebilir ve dil eğitimine başlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER