Ege Perla’da 500 TL alışverişe 150 TL yüklü param kart hediye!

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki İzmir’in öncü karma projesi Ege Perla’da kazandıran Param Kart kampanyaları tüm hızıyla sürüyor.

Ege Perla’da 500 TL alışverişe 150 TL yüklü param kart hediye!

17-27 Mart tarihleri arasında Ege Perla mağazalarından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL yüklü Param kart kazanma fırsatı devam ediyor. Ziyaretçiler, Ege Perla’daki seçili mağazalarda kullanabilecekleri kartlar ile harcarken kazanıyor.

Stoklarla sınırlı bu kampanyaya ait detaylı bilgiye; Ege Perla kampanya noktası ve Ege Perla sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmek isteyenleri, İzmir’in buluşma noktası Ege Perla’ya bekliyoruz.

Tarih: 17-27 Mart
Saat: 11.00 -19.00

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER