Bu Yaz Çok Sıcak Olacak...

Deniz ve tatil sezonunun cazibesine kapılmadan önce bu yaz plajlarda hangi moda trendleriyle karşılaşacağımıza bir göz atalım... Çünkü bu yaz bikini ve mayo modelleri, güneşten daha çok yakacak...

Bu Yaz Çok Sıcak Olacak...

MERVE KABA / BEN HABER

Güneşin göz alıcı parlaklığıyla birlikte yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde deniz ve kum çağrışımını hissetmeye başladık. Yaz mevsiminin bize hayal ettirdiği ilk şeyler kuşkusuz deniz ve plajlar. Deniz ve tatil sezonunun cazibesine kapılmadan önce bu yaz plajlarda hangi moda trendleriyle karşılaşacağımıza bir göz atalım, 2015 mayo ve bikini trendlerini keşfedelim. 

Her yıl değişen moda trendleri 2015 plaj modasını da etkilemeden geçmiyor. Renk ve desen zenginliğiyle gözlerde şölen  yaratan tasarımlar, crop üstleri hatırlatan halter yaka bikini üstleri, gerçekmiş gibi görünen 3D baskılar, yenilenen moda trendlerinin yanı sıra eskilere dönüşü çağrıştıran retro yüksek bel bikini altları sezonun favori parçaları arasında yerini alıyor. Cut-out mayolar, fırfır detayları, büstiyer bikiniler, mayokiniler trend listesinin top 10 parçalarından. Tek parçadan oluşan minimal mayolar ve bikini modellerinde bir klasik olan üçgen bikiniler kaybettiği popülaritesini tekrar kazanıyor.
 
Halter Yaka Modası
 
Crop-tops üstler sokak modası trendlerinde zirvedeyken bu eğilim plaj modasını da etkiliyor. Omuzları ortaya çıkaran halter yaka bikini üstleri atletik bir görünüm sağlıyor. Bronzlaşmak isteyenler için iyi bir seçim olmayabilir ama bronzlaşmaktan ise tarzını göstermek isteyenler için bu sezonun en hit parçaları arasında.
 
 
3D Desenli Mayolar
 
Gerçekmiş gibi hissettiren üç boyutlu desenli mayolar bir kaç yıldır olduğu gibi yine yükselişte. Farklı tasarımlarla dikkat çeken üç boyutlu desenlerin yer aldığı mayolar plajlarda farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi olabilir. Parçaların benzersizliğini geliştirmek için kullanılan desenler sıra dışı görünümleriyle 2015 ilkbahar-yaz sezonuna  damgasını vuracak gibi görünüyor.
 
Retro Mayolar
 
60'lardan esinlenilen yüksek belli retro mayo seçenekleri  daha şık alternatifler arayanlar için sezonda karşımıza çıkıyor. Nostaljik bir tavır sergileyen yüksek bel mayolarla  bel ve kalçayı şekillendirerek ince kusurlarınızı gizleyebilirsiniz.
 
 
Sportif Mayolar
 
Spor-lüks eğilimi bir kaç yıldır karşımıza çıkan trendler arasında. Bu trend plaj modasını da etkilemeden geçmiyor.Sportif mayolar yaratıcı fermuar detayları, neopren  malzemeler, örgü panelleri, sloganlı baskılar ve pastel tonlarda rahat bir stil oluşturarak modern görünüm sağlamayı başarıyor.
 
Cut-Out Mayolar
 
Tasarımcıların yaratıcı kesimler kullanarak oluşturduğu cut-out mayolar sezonun hit parçaları arasında yerini alıyor. Bel dekoltesinin cazip görünümü, bantlarla detaylandırılan mayolar daha cesur tercihler yapmak isteyenlerin tercih edebileceği modeller arasında.
 
 
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER