32. Best Model Of Turkey'de büyük heyecan

32. Best Model Of Turkey yarı final heyecanı bitti. Birbirinden güzel ve yakışıklı genç erkek ve kadınların yarıştığı yarışmaya ilgi büyüktü. Bu sene Juri koltuğunda geçen sene Best Model Of Turkey yarışmasının 3. Güzeli Merih Öztürk'te yer aldı.

32. Best Model Of Turkey'de büyük heyecan

Yarışmacıların heyecanı paylaştığını söyleyen Öztürk şöyle konuştu: " Geçen sene onların yerinde biz vardık. Yarı finaller ve finaller derken çok heyecanlı bir yıl geçirdik. Geçmiş yıllara göre, bizim jenerasyonumuz ile yarışmak çok daha zor, çünkü gerçekten güzel ve yakışıklı çok genç kadın ve erkek var. Bu yıl jüri koltuğunu sevgili Erkan Özerman ile birlikte paylaşmak büyük bir heyecandı. Finalde yarışacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

32.Best Model Of Turkey Finalistleri Seçildi

32. Best Model Of Turkeyyarı final heyecanı bitti. Birbirinden güzel ve yakışıklı genç erkek vekadınların yarıştığı yarışmaya ilgi büyüktü. Bu sene Juri koltuğunda geçen seneBest Model Of Turkey yarışmasının 3.Güzeli Merih Öztürk'te yer aldı. Yarışmacıların heyecanı paylaştığınısöyleyen Öztürk şöyle konuştu: "Geçensene onların yerinde biz vardık. Yarı finaller ve finaller derken çok heyecanlıbir yıl geçirdik. Geçmiş yıllara göre, bizim jenerasyonumuz ile yarışmak çokdaha zor, çünkü gerçekten güzel ve yakışıklı çok genç kadın ve erkek var. Buyıl jüri koltuğunu sevgili Erkan Özerman ile birlikte paylaşmak büyük birheyecandı. Finalde yarışacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

Merih ÖZTÜRK KİMDİR?

18 Yaşında 2018 Best ModelOf Turkey 3.sü seçildi. 19 yaşında, 1.76 boy, 50 kilo, 34 beden, 39 ayaknumarası olan, kumral, yeşil gözlü, buğday tenli bir model olarak çalışmalarınısürdürmektedir. Oyunculuk ve tiyatro eğitimini, Human Atölye'de Kamera ÖnüOyunculuk Eğitimi, Diksiyon Eğitimi, Audition Eğitimi alarak tamamlamıştır.Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisinde üniversite eğitimine devam etmektedir. SonOsmanlı Yandım Ali Sinema Film, Şevkat Tepe, İki Aile, Transist İstanbul TopluUlaşım Hikayesi, Kendimize Doğru ve Mirasyedi TV filminde rol almış ve DanetteReklamı, Algida Reklamında oynamıştır.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fitness
Fitness - 3 yıl Önce

Finalistler belli oldu mu ?

SIRADAKİ HABER