Fatih Altaylı'dan GSM operatörlerine tepki!

Oğuzhan Uğur, deprem bölgesinde telefonların çekmemesi haberleşmemenin sağlanamamasına ilişkin olarak "GSM operatörlerine çok uzun cümlelerle uyarmak isterdim ama sen uyar abi" dedi. Altaylı ise "Bu operatörlere verdiğimiz her kuruş haram olsun. Trilyonla kar edip şu depremde 3. günde hala oraya bir sistem kuramadıkları için. mevcut baslar apartmanların tepesindeydi. Yıkılınca onlar da gitti. Maç olunca kurmayı biliyorsun" diye tepki gösterdi.  
Ekleme Tarihi: 09.02.2023 - 10:31

Fatih Altaylı'dan GSM operatörlerine tepki!

Fatih Altaylı, deprem bölgelerinde telefonların çekmemesi ve haberleşmenin çok zor sağlanması nedeniyle

Oğuzhan Uğur, deprem bölgesinde telefonların çekmemesi haberleşmemenin sağlanamamasına ilişkin olarak "GSM operatörlerine çok uzun cümlelerle uyarmak isterdim ama sen uyar abi" dedi.

Altaylı ise "Bu operatörlere verdiğimiz her kuruş haram olsun. Trilyonla kar edip şu depremde 3. günde hala oraya bir sistem kuramadıkları için. mevcut baslar apartmanların tepesindeydi. Yıkılınca onlar da gitti. Maç olunca kurmayı biliyorsun" diye tepki gösterdi.

 

Albüme ifade bırak !
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.