TIR 11 Aracı Biçti!

Kağıthane’de otomobil yüklü TIR, park halindeki 11 aracı ezerek hurda yığınına çevirdi.

TIR 11 Aracı Biçti!
 
Olay gece saat 03:00 sıralarında Talatpaşa Mahallesi Çelebi Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, üstünde sıfır otomobillerin yüklü olduğu nakliye TIR’ı, yokuş yukarı çıkarken park halindeki 11 otomobile çarptı. Araçlara çarparak ilerleyen TIR sürücüsü kaza yaptığını fark etmeyerek yoluna devam etti. Bu sırada yol kenarındaki beton dubayı da altına alan sürücüyü olayı gören bir mahalle sakini durdurdu.
 
11 ARAÇ HURDA OLDU
 
Kazanın olduğu yerden yaklaşık 500 metre ileride durdurulan TIR sürücüsü olayı fark etmediği için yoluna devam ettiğini söyledi. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis ekibi sevk edildi. Yapılan ilk incelemede 11 araç kullanılmaz hale geldiği tespit edildi.
 
Sabah araçlarının başına gelen sürücüler büyük bir şok yaşadı. Akşam park ettikleri araçları sabah hurda olduğunu görenler ne yapacaklarını şaşırdı.
 
"BEN VURMADIM" DEDİ
 
Olayı görerek TIR’ı durduran mahalle sakini, “Gece bir gürültü duydum. Balkona çıktım. Otomobil yüklü büyük bir TIR araçlara vurarak kaçtı gitti. Biz sürücüyü biraz ileride yakaladık. Sürücü araçlara ’ben vurmadım’ dedi. Polisler gelerek sürücüyü aldı götürdü" diye konuştu
 
Hasar gören otomobillerden birinin sahibi “Sürücüde alkol çıkmadı ama başka bir şeyler olabilir" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER