Sokak Ortasında Koca Dayağı

Adana’da 32 yaşındaki B.D.A., boşanma davası süren ayrı yaşadığı eşi 37 yaşındaki Mustafa A. tarafından sokak ortasında dövüldü. 

Sokak Ortasında Koca Dayağı
Merkez Seyhan İlçesi’nin Gazipaşa Mahallesi’nde özel bir rehabilitasyon merkezinde çalışan B.D.A., şiddet gördüğü eşi Mustafa A.’dan ayrılıp, boşanma davası açtı. Mustafa A., bugün öğle saatlerinde konuşmak için eşinin çalıştığı rehabilitasyon merkezine geldi. B.D.A.,  ayrılmak istediği eşi ile aralarındaki tartışmayı zihinsel engelli çocukların görmemesi için dışarıya çıktı. Çift, sokakta konuşmaya başladı. B.D.A.’nın, ayrılmakta kararlı olduğunu söylemesi üzerine öfkelenen Mustafa A., eşini sokak ortasında dövdü. Yanında taşıdığı tabancayı çıkartan Mustafa A., araya girmek isteyen vatandaşları da tehdit ettikten sonra otomobiline binerek olay yerinden uzaklaştı.
 
Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, B.D.A.’yı ekip aracına bindirerek tedavi için Adana Devlet Hastanesi’ne götürdü. Hastaneye gözyaşları arasında giren ve hayati tehlikesi bulunmayan B.D.A., tedavi edildi. Polis dayakçı kocayı yakalamak için çalışmasını sürdürüyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2016, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER