Şırnak Valisi, Silopi Esnafını Ziyaret Etti

Şırnak Valisi Ali İhsan Su, Silopi İlçesi’nde esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Güzel bir gezi olduğunu belirten Su, "Genel itibari ile vatandaşlarımızın hallerinden memnun olduklarını, işlerinin gittikçe daha iyiye gittiğini ifade ettiler. Bende çok memnun oldum" dedi.

Şırnak Valisi, Silopi Esnafını Ziyaret Etti
Şırnak Valisi Ali İhsan Su, 14 Aralık’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilen ve yasak kararı 19 Ocak’tan itibaren de gündüz saatlerinde kaldırılan Silopi İlçesi’ne gelerek esnafı ziyaret etti. Vali Su, beraberinde İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Silopi Kaymakamı Savaş Konak ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Müftüoğlu ile birlikte 50’nci Cadde üzerinde işyeri olan esnafları ziyaret etti. Esnaflar ile çay içerek sıkıntıları ve dertlerini dinleyen Vali Su, cadde üzerinde rastladığı çocuklardan da derslerini çalışmalarını isteyip, onları top dağıttı.
 
Daha sonra kaymakamlığı geçen Vali Su, "Vatandaşlarımızla hoş sohbet ettik. İş yerlerini dolaştık. Hal hatır sorduk. Sıkıntıları var mı onları dinledik. Genel itibari ile vatandaşlarımızın hallerinden memnun olduklarını, işlerinin gittikçe daha iyiye gittiğini ifade ettiler. Ben de çok memnun oldum. Kendilerine teşekkür ettim. Güzel bir gezi oldu" dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER