Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Çankır’ın daveti üzerine Aydın’a geldi. Nazilli’de partililerle buluşan Selvi Kılıçdaroğlu, bir piyango satıcısından içinde 79 rakamının yer aldığı çeyrek bilet satın alarak hem 9 Haziran’daki bilet çekilişi hem de 7 Haziran’daki genel seçimlere gönderme yaparak "7 ve 9 Haziran’da iki büyük mutluluk yaşayacağız" dedi. Selvi Kılıçdaroğlu, bileti ilçe başkanlığına bağışladı.

Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'de
 
CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Çankır’ın daveti üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu; Aydın’ın Nazilli İlçesi’ne geldi. Nazilli CHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Selvi Kılıçdaroğlu’na; CHP İl Başkanı Hikmet Saatçi, İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Gümüş, CHP’nin kentten milletvekili adayları Hüseyin Yıldız, Tayfun Talipoğlu, Ferda Çağlar Erkut, Nazilli İlçe Başkanı Ali Çankır ve 17 ilçenin kadın ve gençlik kolları başkanları eşlik etti. Kadın partililer yoğun ilgi gösterdikleri Selvi Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafını çekmek için yoğun çaba harcadı.
 
BARIŞ KADINLARLA GELECEK VURGUSU
 
Partilileriyle bir süre konuşan Selvi Kılıçdaroğlu, yengesinin Nazillili olduğunu ve ilk kez 40 yıl önce ilçeye geldiğini söyledi. Selvi Kılıçdaroğlu, "Kadınların böyle çoğunlukta olması bana daha da ayrı bir mutluluk verdi. Çünkü barışın onlarla birlikte geleceğine inanıyorum. Ülkemize barışın geleceğine inanıyorum. Tabi ki bu seçim önemli. Sadece partimiz için değil tüm ülkemiz için önemli. Güzel şeylerin olacağına inanıyorum. Nazilli’den hem partimiz için hem de ülkemiz için güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum" dedi.
 
HUZUNEVİ SAKİNİYLE PASTA KESTİ
 
Parti binasından kendisine eşlik edenlerle ayrılan Selvi Kılıçdaroğlu, Uzun Çarşı esnafını selamlayarak sırasıyla Atatürkçü Düşünce Derneği ve Nazilli Cemevi’ni ziyaret etti. Çarşıda karşılaştığı bir piyango satıcısından içinde 79 rakamının yer aldığı çeyrek bilet satın alan Selvi Kılıçdaroğlu, hem 9 Haziran’daki bilet çekilişi hem de 7 Haziran’daki genel seçimlere gönderme yaparak "7 ve 9 Haziran’da iki büyük mutluluk yaşayacağız" dedi. Selvi Kılıçdaroğlu, bileti ilçe başkanlığına bağışladı.
 
Kılıçdaroğlu, son olarak Haluk Alıcık Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle sohbet edip ellerini öpen ve karanfil dağıtan Selvi Kılıçdaroğlu, 78 yaşına giren Türkan Keser için hazırlanan pastayı da birlikte kesti. Hürriyet Caddesi üzerinde yer alan Lütfi Selek Kültür Merkezi’ndeki bir resim sergisini de gezen Selvi Kılıçdaroğlu, İlçe Başkanı Ali Çankır’a ait lokantada yemek yedikten sonra İzmir’e hareket etti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 21:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER