Şarkıcı Gökçe'den 'oy Kullanın' Mesajı

Çocukluğu ve gençliğinin geçtiği Muğla’nın Marmaris İlçesi’ne 2 yıl önce yerleşen pop müzik şarkıcısı Gökçe Dinçer, 7 Haziran Pazar günü oy kullanmak için İstanbul’a gideceğini söyledi. Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından da herkesin oy kullanması gerektiği ile ilgili paylaşımda bulundu.

Şarkıcı Gökçe'den 'oy Kullanın' Mesajı
 
’Tuttu fırlattı’ adlı şarkısıyla ünlenen pop şarkıcısı, söz yazarı ve besteci Gökçe Dinçer’e, Marmaris İlçesi’ndeki genç hayranları yoğun ilgi gösterdi. Barlar Sokağı’nda dostlarıyla eğlendikten sonra kokoreççide kokoreç yiyen Dinçer, genç hayranlarıyla fotoğraf çekildi.
 
Yılın büyük bölümünde Marmaris’te yaşadığını söyleyen Gökçe, "Bugünlerde İstanbul’a gideceğim. Oyumu kullanıp, doğası ve deniziyle muhteşem, çocukluğumu yaşadığım güzel Marmaris’e geri döneceğim. Herkes mutlaka oyunu kullanmalı. Sen de oy kullan. ’1 oydan ne olacak’ diye düşünmeyin" dedi.
 
Şarkıcı, resmi web sayfası ve Twitter hesabından da ’Sen de yap lütfen 1 oydan ne olacak deyip milyonları oluşturan insanlardan olma’ mesajını paylaştı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER