Şanlıurfa'da Esnaftan İlginç Pankart

Şanlıurfa’da, bir grup esnaf Ak Parti’nin yenilgi reçetesi adını verdikleri pankartı, kentin en işlek caddelerinden birine asarak, başarısız oldukları iddiasıyla bazı isimleri suçladı.

Şanlıurfa'da Esnaftan İlginç Pankart
Bahçelievler Mahallesi’ndeki bir grup esnaf ’Şanlıurfa’nın yenilgi reçetesi’ yazılı pankartı sokağa astı. Üzerinde Ak Partinin logosunun bulunduğu pankartta; başarısız sonuçların nedeni olarak; Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, milletvekili aday listesi ile teşkilat gösterildi. ’Acil şifalar dileriz’ notunun da yazılı olduğu pankartı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Onlarca kişi de şaşkınlıkla karşıladıkları pankartın fotoğrafını çekip sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.
 
Pankartı asan esnaftan Mahmut Eriş, “AK Partinin Şanlıurfa’da seçimleri kaybetmesinin tek sebebi yazmış isimleri yazılan kişilerdir. Listeler hazırlanırken halkın görüşleri alınmadı. Biz bu partinin gerçek sahipleriz. İnşallah bundan sonra genel merkez buraya gereken önemi gösterir" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER