Şahin'den Destek Sözü

Gaziantep'li Zehra 8 yıl önce evlendi ve eşi ise yüksek gerilim hattına kalıp hayatını kaybetti. Olaydan bir hafta sonra 4'üz bebeklerini dünyaya getiren Zehra bebeklerin rahatsız olduğunu öğrenince bir kez daha yıkıldı.neyse ki annenin imdadına Gaziantep büyükşehir başkan adayı Fatma Şahin yetişti.

 

Suruç'ta akraba olan ve 8 yıl önce evlenen Zehra ve Yılmaz Gökmen çiftinin 7 yıl önce 'Barış' adını koydukları bir çocukları dünyaya geldi. Yeniden çocuk sahibi olmak isteyen Zehra Gökmen geçen yıl hamile kaldı. Yılmaz Gökmen, kız kardeşinin evinin çatısını onarırken yüksek gerilim hattına dokunması sonucu ölmesinden 1 hafta sonra Zehra Gökmen,. 3'ü kız  1'i  erkek dördüz bebeklerini  dünyaya getirdi  Eşinin ölüm haberini doğumdan sonra öğrenen Zehra Gökmen, bebeklerinin de hasta olduğunu öğrenince tamamen yıkıldı.  emekli babası ile birlikte oturan Zehra Gökmen, bebekleri Hebun ile Şervan'ın kalbinin delik, Ecrin Zozan ile Fidan'ın ise eksik gelişim nedeniyle kol ve bacakları kısa olduğu için engelli kalma riski bulunduğunu ifade etti.

 

Dramı ile gündeme gelen aileyi evinde ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, bebeklere altın taktı. Bebeklerle ilgili her türlü işin takipçisi olacaklarını belirten Şahin, sevdiği bebeklerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2014, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER