Ootomobilden Sağ Çıktı, Ağladı

Adana'da takla atarak yaklaşık 70 metrelik uçuruma düşen otomobil, hurdaya döndü. Araçtan sağ olarak çıkan sürücü 44 yaşındaki Üzeyir Sunar, 'Bana ne oldu?' diye ağladı.

Ootomobilden Sağ Çıktı, Ağladı

Olay, merkez Sarıçam İlçesi'nde meydana geldi. 01 KM 267 plakalı otomobiliyle, ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nden Hekimköy Villaları'nın bulunduğu Çarkıpare Mahallesi istikametine giden Üzeyir Sunar, Hekimköy Bulvarı üzerinde direksiyon hakimiyetini kaybedince otomobil yoldan çıkarak takla atmaya başladı. Yaklaşık 70 metrelik uçuruma düşerek hurdaya dönen otomobilden sağ çıkan ancak yüzünden kan akan sürücü Üzeyir Sunar "Bana ne oldu?" diyerek gözyaşı döktü.

Hekimlerin oturduğu villaların yolunda kaza geçiren yaralı sürücüye ilk müdahaleyi de yoldan geçen hekimler yaptı. Boynuna boyunluk takılan yaralı sürücü daha sonra gelen ambulansın sedyesine konuldu. Sağlık görevlileri ve vatandaşlar el ele tutuşarak yaralıyı yola çıkardı. Ardından da kaza yerine 300 metre mesafede bulunan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2012, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER