Nikahtan Önce Sandığa Gittiler

Çekmeköy’de gelin ile damat nikahtan önce oy kullanmaya gitti. Gelin arabasının arkasında “İçişleri Bakanı’nı aldım, hükümeti kurmaya gidiyorum" yazısı dikkat çekti.

Nikahtan Önce Sandığa Gittiler
Çekmeköy’de aerobik antrenörü olarak çalışan 35 yaşındaki Cüneyt Aksöz, 24 yaşındaki Kübra Kılıç ile 5 yıl önce tanıştı. 6 ay önce evlenmeye karar veren çift, nikah günü olarak da milletvekili genel seçimlerinin yapılacağı 7 Haziran’ı seçti. Cüneyt Aksöz ile Kübra Kılıç, nikahtan önce soluğu Nükte Sözen İlkokulu’nda aldı. Saat 15.35’te okulun bahçesine damat adayının kullandığı lüks araçla gelen çift, ilgi odağı oldu. Aracın arkasındaki “İçişleri Bakanı’nı aldım, hükümeti kurmaya gidiyorum" yazısı dikkat çekti.
 
Gelin adayı Kübra Kılıç, “6 ay önce evlenmeye karar verdik. Nikah günümüzü de bugüne almıştık. Bizim için güzel bir anı olacak. Çocuklarımıza bu olayı anlatacağız" dedi.
 
Cüneyt Aksöz de, “Hem oyumuzu atacağız hem de evleneceğiz. 2 hayırlı işi bir güne sığdırdık. Buradan çıkıp saat 17.00’deki nikahımıza yetişeceğiz" dedi.
 
Damat adayı 1262 nolu sandıkta, gelin adayı ise 1259 nolu sandıkta oyunu kullandı.
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER