Mhp İstanbul İl Başkanlığı'nda Yangın Paniği

Kağıthane’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığının bulunduğu binanın girişindeki restoranın bacasında yangın çıktı. Yangın nedeniyle bina boşaltılırken, çevrede büyük panik yaşandı.

Mhp İstanbul İl Başkanlığı'nda Yangın Paniği
Yangın, Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi üzerindeki MHP İl Başkanlığının bulunduğu binanın girişindeki restoranın bacasında başladı. Alevler kısa sürede bir üst kata sıçrarken, binanın içerisini yoğun duman kapladı. İhbar üzerine olay yerine giden itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederken, polis ekipleri de binayı tahliye etti. Alevler kısa sürede kontrol altına alınırken, itfaiye uzun süre duman tahliyesi için çalıştı. Binada bulunan bazı kişiler dumandan etkilenirken, olayda yaralanan kimsenin olmadığı belirtildi.
 
İtfaiyenin duman tahliye çalışmaları sürüyor.
 
MHP’DEN AÇIKLAMA
 
Yangın sonrası MHP’den yangının çıkış nedeni ile ilgili şu açıklama yapıldı: “İl başkanlığımızın bulunduğu binanın girişindeki restorantın bacasından kaynaklanan yangın meydana gelmiştir. Yangın nedeniyle oluşan dumanlar, tüm binaya yayılmıştır. İtfaiye ekipleri giriş katındaki baca yangınına müdahale etmiş, bina da tedbir amaçlı boşaltılmıştır. İl başkanlığımızda bu yangın nedeniyle herhangi bir olumsuz bir durum meydana gelmemiştir”
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER