Kurtulmuş'tan Saldırı Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, İstanbul'da gerçekleşen terör saldırısına ilişkin açıklamada bulundu.

Kurtulmuş'tan Saldırı Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "(Beyoğlu'ndaki terör saldırısı) Hain  planı uygulamaya çalışıyorlar. Ne yapsanız boş, bu millet sizin tuzaklarınıza  asla teslim olmayacaktır. Bu millet terörün yapmak istediklerinin hiçbirisine  prim vermeyecek, kadim, ezeli kardeşliğini inşallah ebedi hale getirecek,  kıyamete kadar bu topraklarda birlikte, barış içinde yaşayacaktır."
 
Hayır, ne yaparlarsa yapsınlar, teröre  alışmayacağız. Terör karşısında kanıksamayacağız, geri adım atmayacağız. İnşallah  yollarda, çarşılarda, pazarlarda günlük hayatımızı devam ettireceğiz.
 
Terörle mücadele milli bir  sorumluluktur, milli dayanışmayı, birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber  karşı çıkmayı gerektirir. Bunu yaparken de amasız, fakatsız, tereddüt etmeden,  herkesi, bu şiddet olaylarına, terör olaylarına, sadece terörü yapan kişilere  değil onlara bunları yaptıran bütün karanlık odaklara karşı da yekvücut durmaya,  tek bir yumruk halinde olmaya davet ediyoruz.
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2016, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER