Küçükçekmece'de Asayiş Uygulaması...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Küçükçekmece bölgesinde bu akşam asayiş uygulaması yaptı. Uygulama öncesi hazırlık çalışmalarına katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, "Vatandaşımız huzurlu olsun, evlerinde güvenli olsun, sokaklarımızın sakin olması amacıyla yaptığımız bir asayiş uygulaması" dedi.

Küçükçekmece'de Asayiş Uygulaması...
Kent genelinde düzenli aralıklarla asayiş uygulamalarını sürdüren İstanbul polisi, bu akşam da Küçükçekmece’de uygulama yaptı. Yaklaşık bin polisin katıldığı uygulama öncesinde, Kanarya Polis Merkezi’nde uygulamaya katılacak şube müdürleri ile bir araya gelen İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, "İki haftada bir, il genelinde asayiş uygulamamız var. Haftada bir değişik ilçelerimizde yapıyoruz. Bu hafta Küçükçekmece ilçesinin Kanarya Mahallesi’nde ağırlıklı bir uygulama yapacağız. Vatandaşımız huzurlu olsun, evlerinde güvenli olsun, sokaklarımızın sakin olması amacıyla yaptığımız bir asayiş uygulaması" dedi.
 
Asayiş, Terör ve Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği uygulamalara, polis helikopteri ve zırhlı polis araçları eşlik etti. Kanarya Mahallesi bölgesinde yoğunlaşan uygulamalar sırasında, arama noktalarında şüpheli kişiler ve araçlar durduruldu. Araçlar didik didik aranırken, şüpheliler de güvenlik bilgi taramasından (GBT) geçirildi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 22:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER