Kaza, Su Doldurmaktan Gelirken Olmuş

İzmir’in Bornova İlçesi’nde, otomobilin dere yatağına uçtuğu kazada yaşamını yitiren Ali Biçer ile yaralanan eşi Dilek Biçer ve iki çocuğunun, Laka Mahallesi yakınındaki bir kaynaktan içme suyu doldurmaktan döndükleri belirlendi. Otomobili kullanan Dilek Biçer’in sürücü belgesinin bulunduğu, yaşamını yitiren Ali Biçer’in memleketi Konya’da toprağa verileceği belirtildi.

Kaza, Su Doldurmaktan Gelirken Olmuş
Kaza dün saat 18.00 sıralarında, Bornova İlçesi’ne bağlı, eski köy olan Laka Mahallesi yakınlarındaki Laka Köprüsü’nde meydana geldi. İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde oturan Ali Biçer, eşi Dilek Biçer ve iki çocuğuyla birlikte kaynak suyu doldurmak üzere otomobiliyle Laka Mahallesi’ne gitti. Ali Biçer, dönüşte otomobili kullanması için eşi Dilek Biçer’e verdi. Ancak bir süre sonra Dilek Biçer’in direksiyon kontrolünü yitirmesi üzerine otomobil Laka Köprüsü’nden dere yatağına uçup, takla atarak ters döndü. Kazayı görenler, AKS 110, sağlık ve jandarma ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Ali Biçer’in öldüğü belirlendi. Kazada yaralanan sürücü Dilek Biçer ile kızı 11 yaşındaki Cemre Biçer, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne, oğlu 16 yaşındaki Musa Biçer de Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Dilek Biçer ile kızı ve oğlunun sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.
 
CENAZE KONYAYA GÖNDERİLDİ
 
Kazada yaşamını yitiren Ali Biçer’in cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Ali Biçer’in cenazesinin, memleketi Konya’da toprağa verileceği bildirildi. Hastanede tedavisi süren ve sürücü belgesinin bulunduğunu belirten Dilek Biçer, ailece su doldurmaya gittiklerini, dönüşte kazanın meydana geldiğini söyledi. Dilek Biçer’e, eşinin öldüğünün söylenmediği bildirildi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER