Kadın Sürücünün Beyzbol Sopalı İntikamı

Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde, yol verme nedeniyle biri kadın iki sürücü arasında çıkan kavga, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kadın sürücü kendisine tekme atan erkek sürücünün otomobilinin ayna ve camlarını beyzbol sopasıyla kırdı. Her iki sürücü de olayın ardından birbirlerinden şikayetçi oldu.

Kadın Sürücünün Beyzbol Sopalı İntikamı
Geçen 7 Haziran’da, E.Ö. 48 RH 730 plakalı otomobille, Ortaca Hükümet Konağı Kavşağı’na geldiğinde önündeki kadın sürücü Ö.D.’nin kullandığı 48 RR 853 plakalı otomobili sollamak istedi. İddiaya göre, ısrarla korna çalmasına rağmen Ö.D.’nin yol vermemesine sinirlenen E.Ö., el kol hareketleriyle tepkisini gösterdi. Ö.D., bu sırada kendisini sollayan E.Ö.’nün peşine düştü. Ö.D., yaklaşık 1 kilometre boyunca peşinden gittiği E.Ö.’yü Terzialiler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde durdurdu. İkili arasında tartışma çıktı. Kadın sürücü Ö.D. otomobilden beyzbol sopasıyla indi. İki arasındaki tartışma bir anda kavgaya döndü. E.Ö. tekme attığı kadın sürücünün yere düşmesi üzerine araçların yanından biraz uzaklaştı. Yerdan kalkan Ö.D. öfkesini kendine tekme atan adamın aracından çıkardı. Ö.D. beyzbol sopasıyla erkek sürücünün otomobilinin cam ve aynalarını kırdı. Çevredekiler, Ö.D.’yi sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bu sırada gelen polis ekipleri, Ö.D.’yi güçlükle etkisiz hale getirdi. Olay anı yakındaki bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
 
Olayın ardından polis merkezine götürülen Ö.D. ile diğer sürücü E.Ö., birbirlerinden şikayetçi oldu. Her iki sürücü de ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER