İntihar Eden Er Toprağa Verildi

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde, vatani görevini kısa dönem er olarak yaptığı sırada birliğinde kendini iple asarak intihar eden 27 yaşındaki Doğan Kuşdemir memleketi İzmir’in Beydağ İlçesi’nde, gözyaşları içinde toprağa verildi. 

İntihar Eden Er Toprağa Verildi
 
Evli ve eşinin 6 aylık hamile olduğu öğrenilen Doğan Kuşdemir, vatani görevini yaptığı Manisa’nın Alaşehir ilçesindeki birliğinde, çarşamba günü sabah kendini asarak yaşamına son verdi.
 
Acı haber Kuşdemir’in İzmir’in Beydağ ilçesi, Adaküre Mahallesi’nde yaşayan babasına telefonla bildirildi. Bir gün sonra hava değişimine gelmesini bekledikleri oğullarının ölüm haberini alan Kuşdemir ailesi, gözyaşlarına boğuldu. Psikolojik sorunları nedeniyle bir süredir vatani görevini silahsız olarak yaptığı öğrenilen Kuşdemir’in cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Kuşdemir’in cenazesi bugün adli tıptan alınarak memleketi İzmir’in Beydağ İlçesi’ndeki Adaküre Mahallesi’ndeki baba ocağına getirildi. Burada helallik alındıktan sonra Doğan Kuşdemir Adaküre Camii’ndeki cenaze namazının ardından gözyaşları içinde toprağa verildi. Cenaze sırasında Kuşdemir’in 6 aylık hamile eşi, "Allah’ım bizi cennette buluştur Allah’ım" diyerek ağıt yaktı.
Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER