Hastane İnşaatında İntihar Girişimi

Çorum’da yapımı devam eden hastane inşaatında alacağını tahsil edemediğini iddia eden bir kişi, intihar girişiminde bulundu.

Hastane İnşaatında İntihar Girişimi
 
İddiaya göre, hastane inşaatında taşeron firmanın işçilerinin başında bulunan 38 yaşındaki Faruk Görden, işçileriyle birlikte geciken maaşlarını alamadığı iddiasıyla girdiği bunalım sonucu vince çıkarak intihar girişiminde bulundu. Çevredekiler Görden’i vinçten inmesi için ikna edemeyince olay yerine polis ve itfaiye ekipleri çağrıldı. Vincin etrafında güvenlik önlemi alınırken polis Faruk Görden’i ikna etmek için uzun süre uğraştı. Bu sırada işçiler gazetecileri çalışma sahasına çağırdıkları sırada firma yetkilisi ve bir grup işçi arasında gerginlik yaşadı. Kavgaya dönüşen olay da işçiler ile firma yetkilileri tekme tokat birbirlerine girdi. Polisin araya girmesi ile kavga sona erdi. Firma yetkilileri görüntü almaya çalışan gazetecilere de tepki gösterdi.
 
Polisin ikna çabası üzerine vinçten inen Faruk Görden ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER