'Gözlerimin Yaşı Kurudu'

İzmir'den havalandıktan sonra Ege Denizine düşen ve Erzincan'da toprağa verilen askeri eğitim uçağının pilotu şehit Teğmen Serkan Sağır'ın babaannesi Ayşe Sağır, "Gözlerimizin yaşı kurudu" dedi.

'Gözlerimin Yaşı Kurudu'

İzmir'deki Çiğli 2'nci Ana Jet Üs Komutanlığından 16 Ocak günü havalandıktan sonra Foça yakınlarında Ege denizine düşen eğitim uçağında şehit olan Teğmen Serkan Sağır'ın cenazesi bir hafta sonra bulunmuş ve Erzincan'da toprağa verilmişti. Anneler günü nedeniyle, Teğmen Serkan Sağır'ın Yunus Emre Mahallesinde oturan annesi Sebahat Sağır'ı ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nermin Yıldırım bir demet çiçek verdi. Sohbet sırasında Şehit Sağır'ın babaannesi Ayşe Sağır gözyaşlarını tutamadı. Ayşe Sağır'ı Başkan Yıldırım, sarılarak teselli etmeye çalıştı. Başkan Nermin Yıldırım, “Biz acınızı tazelemeye değil, anneler gününüzü kutlamak istedik. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız" diye konuştu.

Şehit Teğmen Serkan Sağır'ın babaannesi Ayşe Sağır “Gecemiz gece değil, gündüzümüz gündüz değil. Gözlerimizin yaşı kurudu" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2012, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER