Fabrikada Silahlı Kavga: 1 Ölü

Düzce’de, ahşap kaplama fabrikası sahibi 3 kardeş,  jeneratör pazarlamak için gelen Ergün Şahin ve Murat Özgökçe ile tartıştı. Kavgaya dönen olayda Ergün Şahin, başından tabanca ile vurularak öldürüldü, Murat Özgökçe ise aldığı darbelerle yaralandı. 3 kardeş gözaltına alındı.

Fabrikada Silahlı Kavga: 1 Ölü
Olay, saat 16.00 sıralarında Soğancı mevkiindeki ahşap kaplama fabrikasında meydana geldi. Fabrika sahipleri Levent G., Mehmet G. ve Mervan G. kardeşler ile fabrikaya lüks otomobille jeneratör pazarlamak için gelen Ergün Şahin ve Murat Özgökçe arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. İddiaya göre tartışma sırasında Ergün Şahin, belindeki tabancasını çıkararak ateş etti. Makinelerin arkasına saklanarak kurşunlardan kaçan 3 kardeş ve fabrika çalışanları, daha sonra levyelerle 2 kişiye saldırıp fabrika sahasında dövdü. Ergün Şahin’in başına, elinden alınan tabanca ile bir el ateş edildi.
 
Ağır yaralanan Ergün Şahin ve Murat Özgökçe, sağlık ekiplerinin müdahalesinden sonra özel hastaneye kaldırıldı. Ergün Şahin, yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Murat Özgökçe’nin tedavisi ise sürüyor. Jandarma, olay yerinde inceleme yaparken 3 kardeşi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER