Demir Parçası Saplandı

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 3 kişi yaralandı. Kazada kırılan demir parçası, TIR’ın şoför mahalline girdi.

 Demir Parçası Saplandı

 

Ankara -Konya Karayolu Gölbaşı şehir merkezinde meydana gelen trafik kazasında Ankara istikametine gitmekte olan Abdulkadir V. yönetimindeki 06 BY 7027 plakalı otomobil ile aynı istikamette gitmekte olan Halil D. yönetimindeki 34 GB 5739 plakalı araçlar çarpıştı. Kaza sonucu kontrolden çıkan 34 GB 5739 plakalı otomobil orta refüjde bulunan bariyerleri parçalayarak elektrik direğini devirdi. Parçalanan bariyerlerden fırlayan bir demir parçası, Ankara istikametinde gelen Mesut K. yönetimindeki 67 ZD 311 plakalı TIR’ın şoför mahalline saplandı. Saplanan demir parçası TIR’ın sürücüsünü yaralarken, ölümden dönen sürücü Mesut K., sıkıştığı TIR’dan itfaiye ekipleri tarafından çıkartıldı.
 
Kaza yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar itfaiye ekipleri tarafından sıkıştıkları araçlarının içinden çıkarıldı. Kaza sonucu sürücü Halil D. İle aynı araçta bulunan Hanefi G. İle TIR sürücüsü Mesut K. Yaralandı. Yaralılar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2013, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER