Bursa'da 10'ncu Kez İntihar Şov

Bursa’da "Bankalara kredi borcum var. Eşim beni terk etti" diyerek 9 kez inşaat halindeki binalara çıkarak intihar girişiminde bulunan 30 yaşındaki Bulut Heyden, 7 katlı bir iş hanının çatısına çıkarak atlamak istedi. Heyden, polislerin yarım saat süren çabası ardından ikna edilerek indirildi.

Bursa'da 10'ncu Kez İntihar Şov
Geçen yıl kez inşaat halindeki binalara çıkarak birkaç kez intihar girişiminde bulunan  Bulut Heyden, elinde simit tablası olduğu halde merkez Osmangazi İlçesi’nde bulunan Fevzi Çakmak Caddesi’nde 7 katlı iş hanının çatısına çıktı. Heyden, "Bankalara kredi borcum var. Eşim beni terk etti. Çocuklarımı göremiyorum" diyerek atlayacağını bağırdı. Bunun üzerine polis ve itfaiyeye haber verdi.
 
Gürsu İlçesi’nde oturan ailesinin yanına getirilmesini isteyen Heyden’in atlayabileceğini göz önüne alan itfaiye ekipleri 2 hava yastığı açtı. Ambulansın da hazır bekletildiği  Heyden’i ikna etmek için bir sivil polis çatıya çıktı. Bir poliste ambulansın megafonundan ailesinin getirileceği sözünü vererek sakinleştirdi. Yağmura aldırmadan çatıdan sarkan Heyden, binanın çatısının güvensiz olması nedeniyle polisleri ve itfaiye ekiplerini endişelendirdi. Çevrede toplanan meraklı vatandaşlarında yağmura rağmen Heyden’in intihar şovunu cep telefonları ile görüntülemek için çaba harcaması dikkat çekti. Bulut Heyden, yarım saat süren ikna çabası ardından indirilerek, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2014, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER