Böyle Baba Olmaz!

Tokat’ın Turhal İlçesi’nde iki kızına tecavüz ettiği ve para karşılığı erkeklere pazarladığı suçlamasıyla tutuklanan babaya 18 yıl hapis cezası verildi. Kızlarla para karşılığı ilişkiye girdikleri belirtilen 6 kişi de2 ile 8 yıl arasında hapis cezasına çaptırıldı.

Böyle Baba Olmaz!

Tokat’ın Turhal İlçesi’geçen yıl kasım ayında Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda, 20 ile 18 yaşındaki kızlarına tecavüz edip para karşılığı fuhuşa zorladığı iddiasıyla 41 yaşındaki Mustafa D. ile birlikte yaşları 26 ile 80 arasında değişen 8 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 8 kişiden 7’si tutuklandı.

Zile Ağır Ceza Mahkemesi’nde haklarında dava açılan baba ve 6 kişinin yargılanması tamamlandı. Mahkeme heyeti, daha önce de fuhuştan ceza aldığı anlaşılan baba Mustafa D.’yi 18 yıl hapis cezasına çarptırırken, kızlarla para karşılığı ilişkiye giren Recep G. 8 yıl, Mevlüt B. 8 yıl, Şahin Y. 2 yıl 6 ay, Mehmet K. 2 yıl, Okan E. 2 yıl, Gökhan E. 2 yıl hapis cezası aldı.

Olay, F.D. Y.D. kardeşlerin geçen yıl polise giderek, babalarının kendilerine tecavüz ettiğini ve erkeklerle ilişkiye girmeye zorladığını söylemesiyle ortaya çıkmıştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2012, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER