Bodrum Plajları Rengarenk

Bodrum’da bir süreden bu yana aralıklarla etkili olan yağmur ardından hafta sonundan itibaren güneşli ve sıcak hava yüzünü gösterince, plajlar ve sahiller dolup taştı.

Bodrum Plajları Rengarenk
 
Bodrum’da geçen pazartesi günü başlayıp cuma gününe kadar aralıklarla süren yağmur ile birlikte rüzgarlı hava, hafta sonundan itibaren yerini güneşli ve sıcak havaya bıraktı. Denize giremeyen ve tarihi mekanları çarşıyı gezmekle yetinen turistler, havaların ısınıp 32 dereceleri görmesi, deniz suyunun da 20 dereceyi bulmasıyla birlikte sahillere akın etti. Plajlar dolup taşarken, tatilciler güneşin tadını çıkardı. Güneş banyosunun yanı sıra su sporlarıyla eğlendi. Tatil anlarının olmazsa olmazı hatıra fotoğrafları da ihmal edilmedi. Elinden selfi çubukları ve fotoğraf makineleri düşmeyen turistler, bol bol hatıra fotoğrafı çekti. Bazı turistler güzellikleriyle mankenleri aratmadı. Sereserpe kumlara uzanan güzel turistler, ilgi çekti. Ayaz Otel yöneticisi Deniz Ayaz Özer, şöyle dedi:
 
"Bodrum’da yaz bu yıl gerçekten biraz geç geldi, ama tam geldi. Özellikle bölgede yağışların bol olması susuzlukla ilgili sıkıntıyı önemli ölçüde azalttı. Bu haftadan itibaren artık Bodrum’un yaz güzelliğine bürünmesini bekliyoruz. Önümüzdeki haftadan itibaren ilçede sıcaklıkların daha da artması bekleniyor."
 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER