Bira Şişeli Taciz İddiası

Adana’da 30 bin lira alacakları olduğunu iddia ettikleri B.D.’yi kaçırıp bira şişesiyle taciz edip bunu da cep telefonuna kaydettikleri iddia edilen M.A.K., A.K. ile B.O. gözaltına aldı.

Bira Şişeli Taciz İddiası
Merkez Çukurova İlçesi’nin Karahan Mahallesi’nde prefabrik evler yapan B.D., ticaret yaptığı T.K.’ye 30 bin lira borçlandı. Borcunu erteletmek isteyen B.D., T.K. ile Karaisalı yolu üzerinde otomobilde buluşup konuşmak istedi. Bu sırada T.K.’nın önceden haber verip buluşma noktasına çağırdığı M.A.K., A.K. ile B.O., aracın yanına geldi. Otomobile aldıkları B.D.’yi Karahan Mahallesi’nde bir villaya götüren zanlılar, bira şişesi ile taciz etti. Bu durumu da cep telefonu ile görüntüleyen 3 zanlı, B.D.’ye, "Parayı getirmezsen bu görüntüleri internete atarız" diye tehdit edip serbest bıraktı.
 
Olaydan 5 gün sonra B.D., Cumhuriyet Savcılığı’na dilekçe verip şikayetçi oldu. B.D.’nin şikayeti üzerine harekete geçen polis, M.A.K., A.K. ile B.O.’yu yakalandı. Gözaltına alınan 3 zanlı, Emniyet Müdürlüğü’nde sorguya alındı. Zanlıların cep telefonları incelenmek üzere Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne gönderilirken, suçlamayı kabul etmeyen 3 zanlı adliyeye sevk edildi. T.K. ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER