'Bir Fotoğraf, Bir Oy'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 2. bölge milletvekilli adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Süleymaniye Camii’nde cuma namazını kıldıktan sonra çevredeki kurufasülyecileri ziyaret etti. İhsanoğlu, burada vatandaşlarla sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.

'Bir Fotoğraf, Bir Oy'
Ekmeleddin İhsanoğlu, "Cumhuriyet Gazetesi’ne savcılığın başlattığı"nın sorulması üzerine, “Bahsettiğiniz konunun detaylarıyla ilgili bir fikrim yok. Ama şurası bir gerçek ki; bu uluslararası kuruluşların raporlarında çok açık ve net şekilde gösteriyor. Türkiye basın hürriyetinin, fertlerin haklarının çiğnendiği bir ülke, basın hürriyetinin kısıtlandığı bir ülke olarak uluslararası indekslerde çok aşağılara kadar düştü. O bakımdan bu yeni bir şey değildir. Hergün yeni örnekler görüyoruz; ama bu düşüş trendi hepimizi üzüyor. Onun için 7 Haziran seçimlerinin önemli olduğuna inanıyoruz" şeklinde yanıt verdi.
 
“BÜYÜK BİR İLGİ VAR"
 
Seçim çalışmalarıyla da ilgili konuşan Ekmeleddin İhsanoğlu, “Seçim çalışmaları çok iyi gidiyor. Büyük bir ilgi var. Yani milliyetçiliğin ve muhafazakarlığın gerçek adresinin MHP olduğunun herkes farkındadır. Burada da gördüğümüz gibi vatandaşın bize karşı, şahsıma karşı çok büyük bir sevgisi, saygısı ve muhabbeti var. Cumhurbaşkanlığı seçiminden dolayı böyle bir sevgi atmosferi oluşmuştu. Bunun özellikle İstanbul’da müsbet tesirlerini göreceğiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER