Batmobile'ı İzmirli Şirket Sigortaladı

Türkiye’de sigorta ve reasürans brokerliği hizmeti veren İzmir merkezli ACP ERNA Sigorta ve Reasürans Brokerliği, 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden ’Batman ve Superman: Adaletin Şafağı’ filminde kullanılan Batman’ın otomobili Batmobile’ı dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleşecek organizasyonları için sigortaladı.

Batmobile'ı İzmirli Şirket Sigortaladı
 
Warner Bros. Tüketici Ürünleri Türkiye temsilcisi Lisans A.Ş. şirketi de Türk Hava Yolları (THY) ile ’Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filmi için bir sponsorluk anlaşması yaptı. Bu işbirliği kapsamında, Turkish Cargo da filmin Londra, Berlin ve İstanbul’da yapılacak organizasyonlarında Batman’ın otomobili iki milyon dolar değerindeki Batmobile’ın resmi taşıyıcısı oldu.
 
ACP ERNA İcra Kurulu Üyesi ve Bölgeler Sorumlusu Erdal Seferbay, dünyanın çeşitli yerlerindeki gösterimlerine taşınacak Batmobile’i sigortaladıklarını duyurdu. Seferbay, "ACP ERNA olarak, böyle bir organizasyonda yer almaktan heyecan duyduk. Sigortacılık sektöründe her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretilebileceklerini gösteren güzel bir örnek oldu" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER