Bakan Çelik, Oyunu Kullandı

AK Parti’deki üç dönem kuralı nedeniyle aday olamayan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, memleketi Adana’da oyunu kullandı. Bakan Çelik, "Milli irade bayramımız kutlu olsun" dedi.

Bakan Çelik, Oyunu Kullandı
 
Çelik, oyunu kullanmak için saat 14.00 sıralarında merkez Seyhan İlçesi’ndeki Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu’na geldi. 1085 Nolu sandıkta oyunu kullanan Çelik şunları söyledi:
 
"Siyasi partilerin her biri olabildiğince özgür biçimde görüşlerini milletimize arz etti. Her konudaki görüşlerimizi milletimize iletmeye çalıştık. Artık karar vatandaşımızdır. Karar sahibi de milletimizdir. İnşallah bugün memleketimizin daha güzel olması için iyi bir tablo çıkacağına inanıyoruz. Demokrasimiz için iyi bir gün. Etrafımızdaki bir çok devlet bu imkandan mahrum. Biz ise seçim yapabiliyoruz, seçimleri sağlıklı bir biçimde gerçekleştirebiliyoruz. Milli iradenin ortaya çıkmasına vesile olacak bir imkana hep beraber kavuşuyoruz. O sebepten bugün milli irade bayramı hepimiz için. Milli irade bayramımız bir kere daha kutlu olsun."
 
Bakan Çelik, daha sonra partililerine "Buralar size emanet" diyerek okuldan ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER