Babasını Sırtında Sandığa Götürdü

Balıkesir’in Bandırma İlçesi Misakça Mahallesi’nde oturan ve yürümekte zorluk çeken 85 yaşındaki Nadide Havutça, sandığa CHP Balıkesir Milletvekili oğlu Namık Havutça’nın sırtında gitti. Sandık görevlilerinin ve milletvekili oğlunun yardımıyla oyunu kullanan Nadide Havutça, "Hepimizi hayırlı olsun. İnşallah ülkemize hayırlı olur" dedi.

Babasını Sırtında Sandığa Götürdü
 
Annesiyle birlikte oy kullanan CHP Balıkesir Milletvekili ve Milletvekili Adayı olan Namık Havutça, seçimlerin Türkiye’ye barış, kardeşlik, adalet, sevgi, birlik ve birlik ve beraberlik getirmesini diledi. Havutça, "Temennim işsizliğin,yoksulluğun ve kavgaların son bulduğu, barış ve kardeşlik içerisinde hep birlikte mutlu olarak yaşadığımız bir dönem olmasıdır. Genel seçimler ülkemize hayırlı olsun."
 
ENGELLİLER OY KULLANDI
 
Öte yandan, Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde engelliler de genel seçimlere ilgi gösterdi. Çok sayıda engelli vatandaş aileleri tarafından getirildikleri tekerlekli sandalye ile oylarını kullandı. Geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşamını tekerlekli sandalyede devam ettiren Armağan Kanalp oyunu Hasan Atlı İlköğretim Okulu 1188 nolu sandıkta kullandı. Kanalp, yöneticilerden engellilerin sorunlarıyla daha fazla ilgilenmeleri çağrısında bulundu.
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER