20 Metre Yükseklikte Başbakana Soru Sordu

BBP Bolu İl Başkanı Mahmut Alan vinçle 20 metre yükseğe çıkarak Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun helikopterle yolculuk ederken aklına Muhsin Yazıcıoğlu’nun gelip gelmediğini, katillerin hala neden bulunamadığını sordu.

20 Metre Yükseklikte Başbakana Soru Sordu
BBP Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, seçim gezilerinde zaman zaman helikopteri kullanan Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan seçim çalışmaları sırasında helikopterin düşmesi sonucu vefat eden Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün aydınlatılmasını istedi. Mahmut Alan açıklama yapmak için yanındaki gazetecilerle birlikte vincin sepeti ile 20 metre yüksekliğe çıktı. Aşağıda bulunan partililer ise "Sayın Başbakan Bolu’ya helikopterle geldiniz. Helikoptere binerken Muhsin Yazıcıoğlu aklınıza geliyor mu? Katilleri hala neden bulunamadı?" yazılı pankart açtılar.
 
Mahmut Alan, geçen salı günü kente gelen Başbakan Davutoğlu’nun sorularını cevaplaması isteyerek, "Sayın Başbakanımız Davutoğlu miting için Bolu’ya helikopter ile teşrif etti. Bir sorumuz var; Sayın başbakanımız Bolu’ya helikopter ile geldiniz, helikoptere her bindiğinizde Muhsin Yazıcıoğlu aklınıza gelmiyor mu? failleri hala neden bulunamadı? Siz hükümetsiniz, siz bütün Türkiye’nin başbakanısınız, sizden ricam benim soruma cevap vermeniz. Bu sorunun cevabını alana kadar da değişik yollardan soruyu sormaya devam edeceğim. Lütfen bizim başkanımızın faili meçhul kalmaması için açıklamayı bir an önce yapmasını istiyorum, cevap bekliyorum kendisinden" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER