Vestel sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyor

Son dönemde yaşanan doğal afetler çevremizi korunmanın önemini bir kez daha hatırlattı. Doğaya bırakılan atık malzemeler de hem çevreyi kirletiyor hem de küresel ısınmanın etkisiyle orman yangınlarına neden oluyor. Daha iyi bir çevre için gönüllü olan Vestel City’de çalışan Kıvılcımlar ekibi bu kapsamda 14 Ağustos’ta bir atık toplama etkinliği gerçekleştirdi. Manisa Yunusemre Belediyesiyle birlikte gerçekleştirilen etkinlikte Ortaköy Mesire Alanı atıklardan temizlendi.

Vestel sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyor

Küresel ısınma ve beraberinde getirdiği doğal afetler doğayı korumanın önemini bir kez daha hatırlattı. Çevre kirliliğine neden olan çöpler sıcakların arttığı yılın bu döneminde orman yangınlarına da yol açıyor. Çevreyi korumak için gönüllü olan Vestel City’de çalışan Kıvılcımlar ekibi bu bilinçle Manisa’da bir atık toplama etkinliği gerçekleştirdi. 14 Ağustos’ta Manisa Yunusemre Belediyesiyle birlikte gerçekleştirilen etkinlikte Ortaköy Mesire Alanı yangına sebep olabilecek şişe ve cam ürünlerle birlikte çevreyi kirleten plastik, kâğıt ve metal gibi atık ürünlerden temizlendi.

Topluma ve doğaya saygılı Vestel Kıvılcım ekibi atık toplama etkinliği ile ormanlarımızı ve çevremizi korumanın önemine dikkat çekmeyi ve farkındalık yaratmayı amaçladılar. Gönüllük hareketine katılan Vestel çalışanları, sürdürülebilir bir gelecek için her bireyin doğaya karşı bilinçli ve sorumluluk sahibi olmasının önemine dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER