Ticimax e-ticaret sitesi açmak için gerekenler

Dijital dünya hızla gelişirken online mağaza açmak elbette kendi içinde bazı gereklilikler barındırır. Girişimciler, yeni iş kurmak isteyenler ya da var olan işini e-ticarete taşımak isteyenler için Ticimax e-ticaret sitesi açmak oldukça kolay ve avantajlıdır. Ticimax ile e-ticarete başlandığında işletmeler online mağazalarına satış ve karlılık getirecek tüm hizmetlere bir bütün halinde sahip olur.

Ticimax e-ticaret sitesi açmak için gerekenler

Ticimax E-ticaret Sitesi Açmanın Şartları Var mıdır?

Ticimax e-ticaret sitesi kurmak için gerekli olan tek şart vergi mükellefi olunması yani bir şirketinizin olması gerekmesidir. Bu şirket, şahıs şirketi, limited şirket ya da anonim şirket olabilir. Şirket varlığı online mağazanıza; satış yapabilme, ödeme alabilme ve fatura kesme hakkını verecektir. Bir şirketiniz varsa yeni bir şirket kurmanıza gerek yoktur. Var olan şirketiniz ile Ticimax e-ticaret sitesi kolaylıkla kurabilirsiniz.

Ticimax e-ticaret sitesi açmak için Ticimax’ın e-ticaret paketleri arasından bir seçim yapmanız yeterlidir. Paket kapsamında verilen hizmetler için sadece yıllık bir bedel ödemeniz gerekir. Paketleri; işletmenize, satacağınız ürüne göre opsiyonel olarak çeşitlendirebilirsiniz. Birçok paket seçeneği arasından bütçenize göre seçimler yaparak karlı bir şekilde e-ticarete başlamanız ve satış yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Ticimax ile E-ticaret Sitesi Açmanın Avantajları

Ticimax ile e-ticaret sitesi açmaya karar verdiğinizde hiçbir ayrıntı ile uğraşmadan satışlarınıza odaklanabilirsiniz. Çünkü Ticimax e-ticaret paketleri sanal mağazanızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlar. Bunlardan sadece birkaçını aşağıda görebilirsiniz;

Gelişmiş site altyapısı: Ticimax gelişmiş, sürekli kendini yenileyen her sektöre uyumlu tam donanım ve güvenlikte bir altyapı üzerine e-ticaret sitenizi kurar.

Alan adı, SSL sertifikası, hosting: Ticimax e-ticaret sitesi açmak istediğinizde tek yapmanız gereken siteniz için alan adı(domain) seçmek olur. Uygun ismi seçtiğinizde alan adınız, site güvenliğiniz için gerekli olan SSL sertifikanız ve hosting (barındırma) araçlarınız Ticimax tarafından ücretsiz olarak sağlanır.

Benzersiz tasarım hizmetleri: Fiziki mağazanızda olduğu gibi e-ticaret sitenizin de tasarımı, düzeni vitrini, ürün fotoğrafları siteye müşteri çeken noktalardır. Ticimax e-ticaret sitesi açmak istediğinizde tasarım bilmenize gerek olmadan mobil uyumlu (responsive) siteniz Ticimax’a özel temalar ile işinize uygun şekilde tasarlanır. 

Ödeme sistemleri: Her müşterinin online alışverişte ödeme beklentisi farklı olabilir. Bu yüzden online mağazanızda farklı ödeme seçenekleri sunmanız satışlarınıza olumlu yansır. Ticimax e-ticaret paketleri ile sanal pos, kapıda ödeme, Havale/EFT, 3D Secure ödeme gibi 20’den fazla alternatif ödeme seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz.

Kargo anlaşmaları: Ticimax e-ticaret sitesi açtığınızda Ticimax’a özel indirimli kargo ücretleriyle kargo maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.

Ücretsiz e-ticaret eğitimleri: Ticimax e-ticaret paketleri tercih edenler için Ticimax Akademi kurulmuştur. Burada Ticimax yönetici paneli kullanımı, online satış, kampanya, reklam, kargo, sipariş, ödeme sistemleri gibi merak edilen tüm konulara dair temel ve ileri seviyede eğitimleri ücretsiz olarak alabilirsiniz.  

Ticimax profesyonellerinin e-ticaret hakkında dair merak ettiğiniz tüm konuları yanıtladığı video ve içeriklerden haberdar olmak için; Ticimax Youtube videolarımızı izleyebilir, Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, Linkedin sosyal hesaplarımızdan dijital arenadaki gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

7/24 teknik destek sistemi: Ticimax ile e-ticaret sitesi açmaya karar verdiğinizde hiçbir teknik sorun ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Ticimax profesyonel ekibinden 7/24 telefon ve ticket desteği alabilirsiniz.

Ticimax e-ticaret yolculuğunuzun her aşamasında yanınızdadır. Tüm sorun, şikayet ve destek talebiniz için Ticimax Şikayet Yönetimi 7/24 telefon ve ticket desteği ile hizmetinizdedir.

Ticimax E-ticaret Sitesi Açmak için Zaman Kaybetmeyin

Ticimax e-ticaret sitesi açmak için sektör öncülüğünü elinde tutan ve 9000+ firmaya hizmet veren Ticimax gelişmiş altyapısını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya Üzerinden Takip Edebilirsiniz:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER